Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: HEDAN

Adres: Karmelkowa 66

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 52--31

Telefon: 717925190

Domena: https://sklep.hedan.pl/Opis firmy:


Na stronie internetowej sklep.hedan.pl można zaopatrzyć się w różnorodne elementy napędowe. W asortymencie dostępny jest między innymi pas zębaty Optibelt. Klienci znajdą tu także inne wyroby tego producenta, które mają wszechstronne zastosowanie w wielu miejscach. Wykonane są z solidnych i odpornych na intensywną eksploatację materiałów. Pracujący w firmie specjaliści oferują fachową pomoc i wsparcie w doborze właściwych rozwiązań. Dzięki temu każdy klient znajdzie tu odpowiedni produkt.

W sklepie dostępne są też preparaty, które chronią mechanizmy przed korozją. Umożliwiają one konserwację elementów układu mechanicznego i zabezpieczenie styków w systemach elektrycznych. Wiele środków zapobiega również zamarzaniu uszczelek samochodowych. Można tu zamówić wazelinę i smary techniczne, które świetnie sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. 

W ofercie znajdują się także narzędzia diagnostyczne przeznaczone do monitorowania parametrów występujących podczas funkcjonowania różnorodnych urządzeń.

Data dodania: 20-11-2023

Opinie o firmie HEDAN


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)