Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Adres: Szubińska 101d

Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy

Kod pocztowy: 86-005

Telefon: +48 52 381 42 11

Domena: https://www.sejfy-stalpol.plOpis firmy:


Firma specjalizująca się w sprzedaży sejfów i szaf pancernych zapewnia produkty pozwalające na skuteczną ochronę różnego rodzaju przedmiotów. W jej ofercie znajdują się między innymi sejf depozytowy, który często wykorzystywany jest w hotelach, placówkach pocztowych, sklepach i na stacjach benzynowych. Do wnętrza skrytki można łatwo wrzucić dokumenty, pieniądze lub klucze bez konieczności otwierania zamka.

Więcej informacji na temat tego rodzaju produktów można znaleźć na stronie internetowej pod adresem sejfy-stalpol.pl. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się także szafy pancerne, które można dostosować do swoich potrzeb. Inwestorzy decydują o wielkości konstrukcji oraz jej wyposażeniu.

Sprzedawca zajmuje się również dostarczaniem szaf na broń krótką i długą. Skrytki na amunicję spełniają normy wynikające z aktualnie obowiązujących przepisów. Dostępne są różne rodzaje okuć, zamki elektroniczne i szyfrowo-mechaniczne. Pracownicy chętnie odpowiadają na pytania klientów i doradzają przy zakupie.

Data dodania: 22-09-2022

Opinie o firmie STALPOL SAFES SP. Z O.O.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)