Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Bema 5

Miejscowość: Sulejówek

Kod pocztowy: 05--07

Telefon: +48 535 080 333

Domena: https://importantcargotraffic.pl/Opis firmy:


Firma Important Cargo Traffic skupia się na świadczeniu bezpiecznych i zawsze punktualnych usług  transportowych i spedycyjnych dla klientów indywidualnych i firmowych. Główne atuty firmy to kompleksowość rozwiązań logistycznych, dbałość o powierzony towar i organizacja przewozów do wszystkich krajów Europy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, od kilku lat firma oferuje także transport na Litwę. Przewozy realizowane do tego kraju zawsze są objęte szczególnym nadzorem: wszystkie auta są wyposażone w monitoring typu GPS, kierowcy mają obowiązek postoju tylko na strzeżonych parkingach, a spedytorzy cały czas sprawdzają lokalizację auta i Państwa towaru na trasie.

Zlecając transporty firmie specjalizującej się w przewozach na Litwę, mogą być Państwo pewni, że towary zostaną dostarczone na miejsce dostawy punktualnie i w nienaruszonym stanie. Gwarantuje to nie tylko nowoczesna flota, pozostająca w dyspozycji firmy, ale przede wszystkim doświadczony zespół kierowców i spedytorów, oddelegowanych do obsługi Państwa zleceń.

 

Data dodania: 09-03-2020

Opinie o firmie IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)